Overview

The Open Procurement API is the only interface to Open Procurement database that is core unit of Open Procurement infrastructure.

This documentation covers procurement plan.

Procurement plan

Після затвердження бюджету/фінансового плану організації, ця інформація заноситься в систему у вигляді структурованої інформації. Річний план закупівель деталізується до п’ятого знаку класифікатора ДК 016:2010, третього знаку ДК 021:2015 та коду КЕКВ (якщо закупівля здійснюється за кошти державного бюджету). Поступово ця інформація деталізується Змовником через внесення змін до річного плану, у яких зазначається місяць початку процедури і предмет закупівлі.

На основі змін до річного плану, Замовник може створювати оголошення закупівлі у статусі “Планується” із детальним описом предмету закупівлі, технічних умов і кваліфікаційних критеріїв. Цей пункт є не обов’язковим і використовуватиметься замовниками за бажанням.

Для внесення річного плану і змін до нього Замовник може використовувати будь-який Майданчик, приєднаний до системи Prozorro і авторизований для обслуговування замовників.